Westman Atelier

Westman Atelier נוסד בשנת 2018 על ידי מאפרת הסלבס גוצ'י ווסטמן. המותג משלב פורמולות נקיות (clean beauty) עם ביצועים ברמה מקצועית. המוצרים ידועים בטקסטורות קרמיות, גימור "lit-from-within" ובפיגמנטציה עשירה. Westman Atelier מציע מייקאפ שנראה כמו עור - טבעי, זוהר ובריא. המותג אהוב על מאפרים מובילים ועל נשים שמחפשות איכות ונקיות ללא ויתורים.

מציג 33 מוצרים
Petite Baby Cheeks Blush And Lit Up Highlight Stick Duo
Westman Atelier Petite Baby Cheeks Blush And Lit Up Highlight Stick Duo
Westman Atelier Petite Baby Cheeks Blush And Lit Up Highlight Stick Duo
Petite Baby Cheeks Blush And Lit Up Highlight Stick Duo
מחיר: 230.00 ₪ מחיר רגיל:
חדש!
מחיר: 230.00 ₪ מחיר רגיל:
Lit Up Highlight Stick
Lit Up Highlight Stick - Westman Atelier - היילייטר - 12
Lit Up Highlight Stick
חזר למלאי
מחיר: 230.00 ₪ מחיר רגיל:
WESTMAN ATELIER Liquid Super Loaded highlighter 30ml
WESTMAN ATELIER Liquid Super Loaded highlighter 30ml
WESTMAN ATELIER Liquid Super Loaded highlighter 30ml
WESTMAN ATELIER Liquid Super Loaded highlighter 30ml
WESTMAN ATELIER Liquid Super Loaded highlighter 30ml
חזר למלאי
מחיר: 280.00 ₪ מחיר רגיל:
Beauty Butter Powder Bronzer
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 2
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 3
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 4
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 5
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 6
Beauty Butter Powder Bronzer - Westman Atelier - ברונזר - 7
חזר למלאי
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
Eye Love You Eye Pencil
Eye Love You Eye Pencil - Westman Atelier - אייליינר - 2
Eye Love You Eye Pencil - Westman Atelier - אייליינר - 3
Eye Love You Eye Pencil - Westman Atelier - אייליינר - 4
Eye Love You Eye Pencil - Westman Atelier - אייליינר - 5
Eye Love You Eye Pencil - Westman Atelier - אייליינר - 6
חזר למלאי
מחיר: 160.00 ₪ מחיר רגיל:
Face Trace Contour Stick
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 3
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 2
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 4
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 5
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 6
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 7
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 8
Face Trace Contour Stick - Westman Atelier - ברונזר - 9
Face Trace Contour Stick
Face Trace Contour Stick
מחיר: 230.00 ₪ מחיר רגיל:
Baby Cheeks Blush Stick
Baby Cheeks Blush Stick
Baby Cheeks Blush Stick
Baby Cheeks Blush Stick
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 4
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 6
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 7
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 8
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 9
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 10
Baby Cheeks Blush Stick - Westman Atelier - סומק - 11
Baby Cheeks Blush Stick
מחיר: 230.00 ₪ מחיר רגיל:
Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Drops
מחיר: 280.00 ₪ מחיר רגיל:
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
Westman Atelier Lip Suede Matte Lipstick
מחיר: 240.00 ₪ מחיר רגיל:
Lip Shape Lip Liner
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 2
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 3
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 4
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 5
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 6
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 7
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 8
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 9
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 10
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 11
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 12
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 13
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 14
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 15
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 16
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 17
Lip Shape Lip Liner - Westman Atelier - תוחם - 18
מחיר: 160.00 ₪ מחיר רגיל:
Eye Want You Mascara
Eye Want You Mascara - Westman Atelier - מסקרה - 2
Eye Want You Mascara - Westman Atelier - מסקרה - 3
Eye Want You Mascara - Westman Atelier - מסקרה - 4
Eye Want You Mascara - Westman Atelier - מסקרה - 5
Eye Want You Mascara - Westman Atelier - מסקרה - 6
מחיר: 220.00 ₪ מחיר רגיל:
Sun Tone Bronzing Creme
Sun Tone Bronzing Creme
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Creme
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Creme
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Creme 4.5g
Westman Atelier Sun Tone Bronzing Creme 4.5g
מחיר: 365.00 ₪ מחיר רגיל:
Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
WESTMAN ATELIER - Hydrobalm Tinted Lipstick 3.5g
מחיר: 239.00 ₪ מחיר רגיל:
Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
Westman Atelier Squeaky Clean Liquid Lip Balm
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
The Powder Duos
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 2
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 3
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 4
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 5
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 6
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 7
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 8
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 9
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 11
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 12
The Powder Duos - Westman Atelier - סומק - 13
The Powder Duos
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
בחר אפשרויות
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Westman Atelier Vital Skincare Concealer
Vital Skincare Concealer
מחיר: 240.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 240.00 ₪ מחיר רגיל:
Vital Skincare Complexion Drops
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 2
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 3
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 4
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 5
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 6
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 7
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 8
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 9
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 10
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 11
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 12
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 13
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 14
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 15
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 16
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 17
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 18
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 19
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 20
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 21
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 22
Vital Skincare Complexion Drops - Westman Atelier - מייקאפ - 23
Vital Skincare Complexion Drops
מחיר: 330.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 330.00 ₪ מחיר רגיל:
Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Westman Atelier Super Loaded Tinted Highlight
Super Loaded Tinted Highlight
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
Eye Shadow I Brush by Westman Atelier
Eye Shadow I Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Eye Shadow I Brush by Westman Atelier
Westman Atelier - Eye Shadow I Brush by Westman Atelier
Eye Shadow I Brush by Westman Atelier
מחיר: 290.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 290.00 ₪ מחיר רגיל:
Vital Pressed Skincare Powder
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 2
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 3
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 4
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 5
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 6
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 7
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 8
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 9
Vital Pressed Skincare Powder - Westman Atelier - פודרה - 10
Vital Pressed Skincare Powder
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 370.00 ₪ מחיר רגיל:
Eye Shadow II Brush by Westman Atelier
Eye Shadow II Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Eye Shadow II Brush by Westman Atelier
Westman Atelier - Eye Shadow II Brush by Westman Atelier
Eye Shadow II Brush by Westman Atelier
מחיר: 310.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 310.00 ₪ מחיר רגיל:
Lip Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור
Lip Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Lip Brush by Westman Atelier
Westman Atelier - Lip Brush by Westman Atelier
Lip Brush by Westman Atelier
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
Baby Blender Brush by Westman Atelier
Baby Blender Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Baby Blender Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 3
Baby Blender Brush by Westman Atelier
מחיר: 310.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 310.00 ₪ מחיר רגיל:
Spot Check Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור
Westman Atelier Spot Check Brush by Westman Atelier
Westman Atelier Spot Check Brush by Westman Atelier
Spot Check Brush by Westman Atelier
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
Blender Brush by Westman Atelier
Blender Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Blender Brush by Westman Atelier
Westman Atelier - Blender Brush by Westman Atelier
Blender Brush by Westman Atelier
מחיר: 610.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 610.00 ₪ מחיר רגיל:
Powder Brush by Westman Atelier
Powder Brush by Westman Atelier - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Powder Brush by Westman Atelier
Westman Atelier - Powder Brush by Westman Atelier
Powder Brush by Westman Atelier
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל:
Foundation Brush
Foundation Brush - Westman Atelier - מברשות איפור - 3
Foundation Brush - Westman Atelier - מברשות איפור - 4
Foundation Brush
מחיר: 400.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 400.00 ₪ מחיר רגיל:
Liquid Blender Brush
Liquid Blender Brush - Westman Atelier - מברשות איפור
Liquid Blender Brush - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Liquid Blender Brush
מחיר: 610.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 610.00 ₪ מחיר רגיל:
Powder II Brush
Powder II Brush - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Powder II Brush - Westman Atelier - מברשות איפור - 3
Powder II Brush
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל:
Complexion Brush Collection
Complexion Brush Collection - Westman Atelier - מברשות איפור - 2
Westman Atelier - Complexion Brush Collection
Westman Atelier - Complexion Brush Collection
Complexion Brush Collection
מחיר: 1,940.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 1,940.00 ₪ מחיר רגיל:
Vital Skin Foundation Stick
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 2
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 3
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 4
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 5
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 6
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 7
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 8
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 9
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 10
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 11
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 12
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 13
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 14
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 15
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 16
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 17
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 18
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 19
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 20
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 21
Vital Skin Foundation Stick - Westman Atelier - מייקאפ - 22
Vital Skin Foundation Stick
מחיר: 330.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 330.00 ₪ מחיר רגיל:
Bonne Brow Defining Pencil
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 5
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 6
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 7
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 8
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 9
Bonne Brow Defining Pencil - Westman Atelier - גבות - 10
Bonne Brow Defining Pencil
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 190.00 ₪ מחיר רגיל:
Lip Suede Palette
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 2
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 3
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 4
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 5
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 6
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 7
Lip Suede Palette - Westman Atelier - פלטת שפתונים - 8
Lip Suede Palette
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל:
אזל
מחיר: 410.00 ₪ מחיר רגיל: